Clubhouse Nedir, Nasıl Davetiye Bulunur
Dijital Yaşam

Clubhouse Android Sürümü için Beklenen Tarih Belli Oldu

Geçtiğimiz 2020 yılının Mart ayında yayınlanan ve kısa sürede milyonlarca kullanıcının dikkatini çeken Clubhouse, heyecanlandıran bir Tweet yayınladı. Birkaç saat önce paylaşılan Tweet ile birlikte merakla beklenen Android uygulaması için yeni açıklamalarda bulundu.

Uzun bir süre boyunca sadece iOS işletim sistemiyle uyumlu olan Clubhouse, kısa bir süre önce ABD ile sınırlı olacak şekilde Android uygulamasını yayınlamıştı. Heyecanlandıran açıklamada ise Android uygulamasının tüm ülkeler için ne zaman kullanılabilir olacağı paylaşıldı.

Clubhouse’un Şaşırtan Değeri Ortaya Çıktı
Detayları Keşfedin

Android Uygulamasıyla Birlikte iOS için Yeni Özellikler

Clubhouse’un resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile birlikte Türkiye başta olmak üzere tüm dünyada Android uygulamasının bu hafta içerisinde yayınlanacağı açıklandı. Tüm bunların haricinde paylaşılan Tweet’te geçen tek bilgiler bunlar değil.

Tweet’te tüm bunların haricinde 8 milyon indirme sayısına ulaşan iOS uygulaması için de geliştirilmekte olan yeni özellikler paylaşıldı. Aktarılan bu özellikler ilerleyen günlerde yayınlanacak bir güncelleme ile kullanıma sunulacakken özelliklerin tam listesi şu şekilde:

  • Size ödeme yapan tüm kişilerin listesine ulaşabileceksiniz.
  • Son 10 günde odalarda duyduğunuz herkesi tek bir listede görebileceksiniz.
  • Profilinizde başka bir Clubhouse kullanıcısını etiketleyebileceksiniz.

Android sürümünün de bu yeni özelliklere sahip olup olmayacağı bilinmezken yeni uygulama ile birlikte Clubhouse’un giderek artan rakipleri arasında yükselişe geçip geçmeyeceği şimdilik belirsiz. Nelerin olacağını ise zaman gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
3
🥳 HEYECANLI
3
👻 ŞAŞIRTICI
2
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler