CES
Dijital Yaşam

CES 2022 için Sevindirici Yüz Yüze Haberi

Dünyanın en büyük teknoloji konferansı CES, 2022’de geri dönüyor. Tüketici Elektroniği Fuarı’nın (CES) 2022’de Las Vegas’ta resmen yüz yüze olacağını yetkililer, resmi olarak duyurdu. Bu haberle birlikte Tüketici Teknolojileri Derneği (CTA), konferansın geri dönüşünü kutladı.

COVID-19 salgını yüzünden CTA ve diğer büyük teknoloji konferansları 2021 yılında dijital bir formatta yapılacağını duyurmuştu. Devam eden salgına rağmen konferans, 2022 yılında sevenleriyle Las Vegas’ta buluşacak.

HP, CES 2021 Kapsamında Yeni Akıllı Cihazlarını Duyurdu

HP, CES 2021 Kapsamında Yeni Akıllı Cihazlarını Duyurdu
Detayları Keşfedin

CES 2022 Sıkı Tedbirlerle Düzenlenecek

Her yıl dünyanın dört bir yanından teknoloji şirketlerinin yeni ürünlerini tanıttığı bu konferansın 2022’de yapılacağını duyan teknoloji meraklıları geri sayımı başlattı. Ayrıca bu konu hakkında CTA başkanı ve CEO’su Gary Shapiro açıklama yaptı:

“Ne olursa olsun CTA, 2022’de konferansı yüz yüze yapmayı planlıyordu. 40 yılı aşkın süredir CES’e ev sahipliği yapan Las Vegas’a dönmekten heyecan duyuyoruz ve birçok yeni yüzleri görmeyi dört gözle bekliyoruz.

-Gary Shapiro, CTA başkan ve CEO’su

Ayrıca CTA, CES 2022’nin katılımcıları için güvenli bir etkinlik yapmak istiyor. Nevada ve Las Vegas’ta alınan COVID-19 önlemlerinin yanı sıra uluslararası tedbirler de alınacak. Buna bağlı olarak konferans, hem yüz yüze hem de dijital etkinliklerle gerçekleşecek.

CES 2022, 5 Ocak’tan 8 Ocak’a kadar yapılacak. 2022 yılı için onaylanan bazı şirketler de belli oldu. Amazon, AMD, AT&T, Dell, Google, Hyundai, IBM, Intel, Lenovo, LG, Panasonic, Qualcomm, Samsung ve Sony gibi büyük teknoloji şirketleri etkinlikte yer alacak.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler