call of duty
Dijital Yaşam

Call of Duty: Warzone, Kırdığı Yeni Oyuncu Rekorunu Duyurdu

2020’nin başlarında çıkan battleroyale türü oyun, Call of Duty: Warzone oyuncu sayısıyla rekor kırdı. Oyunun 100 milyon oyuncuya ulaştığı bilgisi, resmi Twitter hesabından bir teşekkür mesajıyla duyuruldu. Call of Duty: Warzone’nun piyasaya sürülmesinin üzerinden 13 ay geçmesine rağmen oyun, ciddi bir başarı elde etti.

Bu kadar kısa sürede rekor sayılabilecek oyuncu sayısına ulaşan oyun, yaptığı paylaşımda 100 milyon oyuncu da artmaya devam ediyor ifadelerini kullandı. 22 Nisan itibariyle başlayacak olan, Call of Duty: Warzone 3. sezonuyla beraber, oyuncu sayısı daha da artabilir.

Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile, 12. Sezonu ile Karanlık Moda Geçti
Detayları Keşfedin

Call of Duty: Warzone 3. Sezon Geliyor

Bu başarı ücretsiz oynanabilen battleroyale oyunu için önemli bir dönüm noktası oldu. Daha önce de oyunun lansmanından sadece 24 saat sonra 6 milyon oyuncuya ulaştığı bildirilmişti. Son olarak Ekim ayında 10.000 gencin katıldığı bir ankette, Call of Duty Warzone, Fortnite’ı geride bırakmıştı.

Call of Duty: Warzone’un 3. Sezonu 22 Nisan’da oyuncularıyla buluşacak ve Black Ops: Cold War ve Warzone için önemli içerik paketleri gelecek. Bu yeni güncelleme şu ana kadarki en büyük yenilenme olacak gibi görünüyor. Yeni sezonda ortaya çıkacak pek çok bilgi ve sızıntı var fakat henüz tanıtım filmi olmayan bu sezonda bizi neler bekliyor yakında göreceğiz.

Bu yeni sezonda Call of Duty hayranları, Wraith, Knight ve Antonov adlı üç yeni Operatörle tanışacak. Yeni sezonla birlikte, hayranların Warzone içinde kullanabileceği yeni silahlar geliyor. Altı yeni silah olacak, ancak Warzone Sezon 3’te oynayıp ve seviye atlayarak sadece iki tane elde ediliyor. Diğer yenilikleri 22 Nisan’dan sonra göreceğiz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler