Apple 2020 Yılı 3. Çeyreği Finansal Raporunu Açıkladı
Apple

Bu Akşam Başlayacak Apple Etkinliği Nasıl İzlenir

Dünyanın büyük teknoloji şirketleri arasında adından sıkça söz ettiren Apple geçtiğimiz günlerde kullanıcılarını meraklandıran yeni etkinliğini duyurmuştu. 14 Eylül akşamı yapılacak olan etkinlikte yeni aygıtlardan heyecanlandıran özelliklere birçok farklı özellik kullanıcıların karşısına çıkacak.

Ek olarak bu etkinlik, iPhone 13 serisi başta olmak üzere birçok yeni aygıtın tanıtıldığı etkinlik olarak tarihe geçecek. Ayrıca şirketin duyuracakları ise neredeyse belli. Daha şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmayı başaran yeniliklere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Apple Etkinliği Apple Park

Apple Etkinliği ile Tanıtılacak Aygıtlar Ortaya Çıktı
Detayları Keşfedin

Apple Etkinliği’ni Canlı Takip Edin

Heyecanla beklenen etkinliği Apple resmi web sayfasından Apple TV uygulamasına, YouTube’dan Twitter’a birçok farklı yerden izlemek mümkün. Tüm bu seçeneklerin arasında tamamıyla Türkçe olmasıyla dikkat çeken Ventence’da yer alacak Etkinliğin Türkçesi de bulunuyor.

Apple YouTube
Apple Özel Etkinliği 2019’dan Tim Cook | Apple

Apple Resmi Web Sayfası

Apple Park’tan özel bir yayın ile gerçekleştirilecek etkinliği takip edebileceğiniz yerlerden ilki Apple resmi web sayfası. Apple web sayfası > Etkinlikler > Apple Etkinliği yolunu izleyerek ulaşabileceğiniz canlı yayını tek dokunuş ile izlemeye başlamak için buraya dokunabilirsiniz.

YouTube

Tıpkı diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi YouTube üzerinde de oldukça aktif olan Kaliforniyalı şirket, Apple Etkinliği’ni aynı zamanda kendi YouTube kanalında yayınlayacak. 14 Eylül saat 20.00’ye ayarlanmış bir canlı yayın halihazırda çoktan paylaşılmışken, kanal “Apple Etkinliği nasıl izlenir?” sorusunun en popüler cevaplarından biri.

Apple TV Uygulaması

Oldukça uzun zamandır hayatımızda bir yere sahip Apple TV’ler büyük etkinliği izlemek için kullanılabilecek bir başka yöntem. tvOS işletim sistemi ile uyumlu Apple uygulaması sayesinde Apple Etkinliği’ni tamamıyla canlı bir şekilde takip etmeniz mümkün.

Twitter

Apple’ın yıllardır hesabının bulunduğu ancak düzenli olarak kullanmadığı Twitter, yenilikleri anlık olarak keşfetmeyi mümkün kılıyor. Twitter üzerinde “Apple Etkinliği nasıl izlenir?” sorularına yanıt veren teknoloji devi şirket, paylaştığı özel Tweet’i beğenmeniz halinde etkinlik başladığında bir bildirim göndererek sizi doğrudan izleme sayfasına yönlendiriyor.

Etkinliğin Türkçesi

Sıradaki Apple Etkinliği’ni izlemenin en basit yollarından birisi ise Ventence’da bulunuyor. Canlı bloglamadan anlık haberlere etkinlik boyunca yaşanacakları saniyeler içerisinde tüm dünya ile aynı anda keşfetmeniz Etkinliğin Türkçesi ile mümkün. 14 Eylül akşamı 19.50’de yayınlanacak olan canlı bloga bu sayfada yer alan kısayolu kullanarak anında katılabilirsiniz.

Ek olarak Ventence sosyal medya hesaplarını takip ederek de tanıtılacak yeniliklerden ilk sizin haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz. Tüm bunları tamamıyla ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken etkinlik başladığında ventence.com’u ziyaret etmek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler