blutv
Dijital Yaşam

BluTV Yasaklara Özel Ücretsiz Oldu: İşte İzleme Yolları

Çevrim içi dizi film izleme platformu BluTV, dün yaptığı paylaşımla hafta sonu boyunca tamamen ücretsiz olacağını duyurdu. COVID-19 vakalarının artmasıyla beraber hafta sonu yasakları ülkemize tekrar geri döndü. Bu süreçte BluTV’nin aracılığıyla, 10.000 saatten fazla içerikle kullanıcıları ücretsiz şekilde yararlanabilecek.

Ramazan ayı boyunca hafta sonu yasakları devam edecek. Bu süreçte en iyi şey sanırım dizi ve film izlemek olacak. Şirket, farklı konulardaki içerikleriyle her yaştan insana hitap ediyor. 16-17-18 Nisan boyunca ücretsiz olan platforma nasıl abone olunur ise merakla beklenen soru oldu.

blutv

Pazar Gününe Özel BluTV İçerikleri
Detayları Keşfedin

BluTV Ücretsiz Nasıl İzlenir

Geçtiğimiz aylarda da şirket, seyircilerine yasaklardan dolayı ücretsiz izleme şansı vermişti. Bu sefer de 16-17-18 Nisan boyunca BluTV’den dizi film izleme imkanı sunuyor. Yapılan paylaşımda BluTV’ye özel ücretsiz izlemenin yollarını da açıkladı ve soru işaretlerini giderdi.

Öncelikle BluTV resmi sitesini buradan açabilirsiniz. Daha sonra ekranda bilgilendirme kutusu çıkacak oradan ücretsiz izle kısmına tıklayın. Üyeliğini başlatabilmen için gelen ekranda bilgilerini girip kaydolman gerekiyor.

Altta yar alan devam et butonuna bastıktan sonra kupon kodunu girmen gerekiyor. BluTV’nin, ücretsiz izleme imkanı veren ‘blutvizliyorum’ kodunu girmeniz gerekiyor. Devam et butonuna tıklayıp dizi ve filmlerinizi izlemeye başlayabilirsiniz.

BluTV Özel Aboneliğinizi Başlatın

  • Platformun resmi web sitesine giriş yapın.
  • Ücretsiz izleme kısmına girin.
  • Bilgilerinizi girip paylaşılan kodu yazın.
  • Devam et butonuna tıklayın. İzlemeye başlayabilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler