Dijital Yaşam

Bill ve Melinda Gates, 27 Yılın Ardından Boşanıyor

Bill ve Melinda Gates 27 yıllık evliliğin ardından boşanacaklarını açıkladı. İkili, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla boşanma kararını duyurdu. Çift, beraber yürüttükleri onca çalışmadan sonra boşanacaklarını açıkladı ve insanlar, çiftin kurduğu vakfın ne olacağını merak etmeye başladı.

Bill ve Melinda Gates’in 3 tane çocuğu ve beraber yürüttükleri bir vakıf var. Vakıf, bulaşıcı hastalıklarla mücadele etmek ve çocuklarda aşılamayı teşvik etmek için çabalıyor. Bunun için de ikili, milyar dolarlar harcadı.

İddalara Göre Bill Gates, Trakya’da Binlerce Dönüm Arsa Satın Aldı
Detayları Keşfedin

Bill ve Melinda Gates’in Yaptığı Paylaşım

Milyarder çift, ilişkilerinin üzerinde uzun zamandır düşünüyormuş fakat bir çözüme kavuşamamışlar. Boşanma kararlarını sosyal medyadan yaptığı açıklamaya, farklı bir hayata adım atarken biraz mahremiyet istediklerini ekledi. Çiftin yaptığı paylaşım şöyle:

“Son 27 yılda, 3 harika çocuk yetiştirdik ve tüm insanların sağlıklı bir yaşam sürmesi için bir temel oluşturduk. Bu misyonumuz hala devam ediyor ve vakıftaki çalışmalarımıza birlikte devam edeceğiz. Fakat hayatımızın bir sonraki aşamasında birlikte büyüyebileceğimize inanmıyoruz. Bu yeni hayatımızda ailemiz için bir mahremiyet istiyoruz.”

-Bill ve Melinda Gates

Şu anda 56 yaşında olan Melinda, 1987’de ürün müdürü olarak Microsoft’a katıldı ve ikisi o yıl birlikte olmaya başladılar. Bill, birbirlerine çok değer verdiklerini verdiklerini ve önünde iki olasılık olduğunu bir belgeselde söylemişti. Ya ayrılacak ya da evleneceklerdi. Sonra 1994 yılında Hawaii’nin Lanai adasında evlendiler ve şu zamana kadar ilişkilerini sürdürmüşlerdi.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler