Dijital Yaşam

Aşk 101’in 2. Sezonu Duyuruldu: İşte Yayın Tarihi

Geçtiğimiz yıl ilk sezonu yayımlanan ve oldukça ilgi çeken Aşk 101 dizisinin yeni bölümleri geliyor. Popüler içerik platformu Netflix, Aşk 101’in yeni sezonunun yayın tarihini ve yeni fragmanını açıkladı.

Netflix’in ilk Türk yapımı orijinal içeriklerinden biri olan Aşk 101, ilk olarak 24 Nisan 2020’de Netflix üzerinden yayınlanmıştı. İlk yayınlandığında oldukça ilgi çeken, bunun dışında bazı tepkilere de neden olan Aşk 101 dizisi, günlerce Netflix’in Türkiye’deki en çok izlenen içerikleri arasında ilk sırada yer almıştı.

Netflix’ten E-Ticaret Adımı: Netflix Shop
Detayları Keşfedin

İşte Aşk 101’in 2. Sezonunun Yayın Tarihi

Oldukça sevilen dizinin ikinci sezon çekimleri, geçtiğimiz yıl 14 Temmuz itibariyle başlamıştı. Yaklaşık bir yıllık bekleyişin ardından dizinin ikinci sezon çekimleri sona erdi. Yeni bölümleri ile 30 Eylül’de tekrardan Netflix üyeleri ile buluşacak olan Aşk 101’in; bir de yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

Aşk 101’in konusundan biraz bahsedecek olursak, 1998 yılında geçen ve günümüze uzanan dizi; sisteme direnirken bir yandan da yetişkin dünyasına adım atmaya hazırlanan bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor.

Meriç Acemi’nin kaleme aldığı ve yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Aşk 101’in 2. sezon başrollerinde; Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Yazıcı, Ece Yüksel, Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yer alıyor.

Aşk 101’in ikinci sezonunda, Osman ilk kez aşık olur. Işık, Sinan’ı hayata döndürmeye çalışırken; Eda ve Kerem ise kendi seçimleri ve ilişkileri arasında sıkışıp kalmıştır. Büyüyüp, tekrar bir araya geldiklerinde, geçmişleri ile hesaplaşmak zorunda kalacaklardır. 

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler