deneyap kart
Dijital Yaşam

Arduino’ya Rakip Olabilecek Deneyap Kart Satışa Sunuldu

Geçtiğimiz yıl, Gaziantep’te düzenlenen Teknofest’te Deneyap Kart duyurulmuştu. Bu kartlar artık kullanıcılarıyla buluşacak. Teknoloji alanında projeler üretebilmek için satışa çıkan kartlar, Arduino’ya rakip olabilecek mi merak konusu oldu.

Yapılan açıklamalara göre Deneyap Kartı, elektronik programlama ve nesnelerin interneti ile ilgili teknoloji konularının içeriğini ilgililerine daha iyi anlatmak amacıyla hazırlandı. Aynı zamanda temel düzeyde yapay zeka uygulamalarını yapabilmek için geliştirildi.

Xiaomi Türkiye Fabrikasından Beklenen Haber Geldi

Xiaomi Türkiye Fabrikasından Beklenen Haber Geldi
Detayları Keşfedin

Her Seviyede Teknolojik Proje Yapılabilecek

Çok yönlü G/Ç pinlere sahip olan bu Deneyap Kart’ı geçtiğimiz saatlerde satışa sunuldu. Bu kartlar, ortaokul ve üzeri seviyede teknolojiye ilgi duyan herkesin kullanımına uygun. Ayrıca kart, kullanıcılarına elektronik programlama, nesnelerin interneti (IoT) ve yapay zeka alanlarında başlangıç seviyesinden endüstriyel uygulamalara kadar her seviyede proje yapabilme imkanı sağlıyor.

deneyap kart

Resmi sitesinde satışa çıkan kartlar, teknoloji severleri bir hayli heyecanlandırdı. Deneyap Kart, ilgi duyan herkesi teknolojik alanlarda proje geliştirme imkanı sunuyor. Ayrıca kullanıcılar, bu kartla birlikte ihtiyaç duydukları belgelere resmi sitesinden ulaşabilecek.

Kullanıcılar, kart satın aldıktan sonra siteye üye olup projelerini paylaşabiliyor veya diğer projeleri inceleme şansı buluyor. Sitede, Elektronik Geliştirme Seti, Deneyap Kart, Deneyap Kamera ve Deneyap Mini olarak 4 farklı ürün kullanıcıları karşılıyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
1

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler