Apple

Apple, WWDC21 Etkinliğinin Programını Açıkladı

Geçtiğimiz aylarda teknoloji devi Apple, her yıl gerçekleşen Apple’ın geliştirici etkinliği WWDC’nin programını açıkladı. 7 Haziran, saat 20.00’da gerçekleşecek Keynote etkinliği ile başlayacak olan etkinlik, tamamen sanal olarak gerçekleştirilecek.

WWDC’nin popüler panellerinden Keynote ve Platforms State of the Union; her yıl olduğu gibi, bu yıl da aynı saatlerde gerçekleştirilecek. Bunlara ek olarak yeni etkinliklerin de eklendiği WWDC’yi herkes, ücretsiz olarak izleyebilecek.

Yeni Apple Etkinliği WWDC21 için Beklenen Tarih Belli Oldu
Detayları Keşfedin

İşte WWDC21’in Programı

Şirket, Keynote etkinliğinde iOS’in yeni sürümü gibi Apple’ın işletim sistemlerinin yeni sürümünü tanıtacak. Daha çok, geliştiricilere yönelik olan Platforms State of the Union‘da ise tanıtılan yeni teknolojiler; geliştiricilere daha detaylı bir biçimde anlatılacak.

Bunlara ek olarak Apple Design Awards (Apple Tasarım Ödülleri) ise 10 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek. Bu panelde ise App Store’daki yılın en iyi uygulamaları seçilerek ödüller verilecek.

Ayrıca Access to Experts (Uzmanlara Erişim) bölümü sayesinde ise geliştiriciler, Apple uzmanları ile birebir görüşmeler yapabilecek. Buna ek olarak bir sürü laboratuvar ve paneller de gerçekleştirilerek, Apple’ın sitesinde ücretsiz bir şekilde yayınlanacak.

Tüm bunlara ek olarak Apple, geliştirici topluluğunu bir araya getirmek için özel etkinlikler de gerçekleştirilecek. Ayrıca tüm bunlar, Apple’ın Developer uygulaması ve Apple’ın geliştirici sitesi üzerinden, herkese açık ve ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
4
🥳 HEYECANLI
3
👻 ŞAŞIRTICI
2
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler