Apple Müzik
Apple

Apple’dan Olivia Rodrigo ile Merak Uyandıran İş Birliği

Geçtiğimiz aylarda Lady Gaga ve Dua Lipa ile GarageBand için gerçekleştirdiği iş birliğini duyuran Apple, yeni bir sanatçı ile daha hayata geçirdiği birlikteliğini açıkladı. Son zamanların popüler sanatçısı Olivia Rodrigo ile yeni bir iş birliği başlattığını bildiren şirket, müzik dünyasında adını konuşturmaya devam ediyor.

TikTok üzerinde yeni bir akım başlatan şirket, Olivia Rodrigo haricinde birçok farklı grafik tasarımcı ile de aynı proje üzerinde çalışıyor. Daha şimdiden TikTok’ta popülerleşen videolar aynı zamanda Instagram üzerinde de yayınlanıyor.

Yeni iPad mini 6’nın Detayları ve Değişen Tasarımı Ortaya Çıktı
Detayları Keşfedin

İşte Apple ve Olivia Rodrigo’nun İş Birliği

Rodrigo’nun SOUR albümünde yer alan “Brutal” şarkısının arka planda çaldığı TikTok videolarında grafik tasarımcılar iPad Pro ve Apple Pencil kullanarak maskeler tasarlıyor. Procreate uygulamasının kullanıldığı videolarda tasarlanan maskeler de en son kısımda denenmekte.

Akımı kendi TikTok hesabı üzerinden #BrutalMask ve #MadeOniPad etiketleri ile başlatan Amerikalı şirketin bu iş birliğinde Procreate ile birlikte çalışıldığı da düşünülüyorken Apple’ın Procreate’ı satın aldığı iddiaları da bulunmakta.

Daha önce Taylor Swift, Drake; geçtiğimiz aylarda ise Dua Lipa, Lady Gaga gibi isimlerle çalışan Apple’ın Olivia Rodrigo ile gelecekte nasıl işlere imza atacağı ise merak konusu. Nelerin olacağını zaman gösterecekken BrutalMask akımının ne kadar trendlerde kalacağı halen belirsiz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler