ios 12.5.3
Apple

Apple’dan Eski iPhone’lar için Yeni Güncelleme: iOS 12.5.3

Apple, eski iPhone’lar için iOS 12.5.3 güncellemesini piyasaya sürdü. Apple bir süre önce birçok yazılım güncellemesi yayınlamıştı. Bunlar arasında iOS 14.5.1, iPadOS 14.5.1, macOS 11.3.1 Big Sur ve watchOS 7.4.1 vardı. Ayrıca her güncellemenin ortak bir yönü var; önemli güvenlik düzeltmeleri.

Apple da eski iPhone’lar için iOS 12.5.3 güncellemesini yayınladı. Bu güncellemeler de güvenlikle ilgili önemli hataları gideriyor. Güncelleme küçük olmasına rağmen cihazınızın performansında büyük bir değişim yapabilir.

ios 14.5

iOS 14.5 Yayınlandı: İşte iPhone’ların Yeni Özellikleri
Detayları Keşfedin

iOS 12.5.3 Nasıl Yüklenir

Bu güncellemeleri indirmek için, cihazınızın Ayarlar uygulamasını başlatın. Genel’e ve ardından Yazılım Güncelleme’ye dokunun. Güncelleme göründüğünde İndir ve Kur’a dokunup rahatlıkla indirebilirsiniz. Cihazınızdaki her şeyin iCloud, iTunes veya Finder’a yedeklendiğinden emin olun.

Bir diğer yol olan IPSW dosyalarıyla da yeni güncellemeyi indirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan IPSW dosyalarına ulaştıktan sonra cihazınızı güncelleyin. Son olarak, cihazınızdakileri istediğiniz zaman geri yüklemek için iTunes ve Finder’ı kullanabilirsiniz.

iPhone 5S

iOS 12.5.3’ü İndirin

iPadOS 12.5.3’ü İndirin

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler