Apple Müzik
Apple

Apple, WWDC21 Keynote’dan Hemen Sonra Gerçekleştirilecek Özel Etkinliğini Duyurdu: İşte Detaylar

Teknoloji devi Apple’ın yarın akşam saat 20.00’da gerçekleştireceği WWDC21 Keynote adlı etkinliğinde; iOS 15 gibi yeni işletim sistemi sürümlerinin yanı sıra, M1X’li Mac modellerini de tanıtması bekleniyor. Şirket, son dakika yaptığı bir duyuru ile Keynote’dan hemen sonra gerçekleştirilecek bir başka etkinlik de duyurdu.

7 Haziran, saat 22.00’da başlayacak olan Apple Music Özel Etkinliği’nde, Uzamsal Ses hakkında bir lansman gerçekleştirilecek. Bunun yanında Apple Music ile ilgili yeniliklerin de tanıtılma ihtimali bulunuyor.

Apple Music TV

Apple, Kayıpsız Ses Denemelerine Başladı: Nasıl Test Edilir
Detayları Keşfedin

İşte Apple’ın Apple Music için Gerçekleştireceği Özel Etkinliği

Aslında herhangi bir basın bildirisi ile bu etkinliği duyurmayan şirket, Apple Music üzerinde bir video yayınladı. “Karşınıza Uzamsal Ses” başlıklı bu 10 dakikalık video, sadece bir adet sabit bir görüntüden oluşuyor.

Videonun altında ise; “7 Haziran saat 22.00’da gerçekleştirilecek özel etkinlik için hazır olun.” mesajı yer alıyor. Bunun dışında hiçbir bilgi bulunmayan etkinlikte; büyük ihtimalle platforma Haziran ayında geleceği açıklanan Uzamsal Ses’in, lansmanı gerçekleştirikecek.

Şirket, daha önceden Uzamsal Ses’i bir basın duyurusu ile tanıtmıştı. WWDC21 Keynote’dan hemen sonra gerçekleştirilecek etkinlikte ise büyük ihtimalle bu özelliğin lansmanı gerçekleştirilecek. Muhtemelen bu etkinlik sonrasında ise özellik, kullanıcılara sunulacak. Ayrıca etkinlikte bunun dışında bir yeniliğin tanıtılıp, tanıtılmayacağı ise henüz şimdilik bilinmiyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler