Apple

Apple Web Sitesi, Apple Etkinliği için Yenilendi

Apple, yarın saat 20.00’de gerçekleşecek Apple Etkinliği öncesi ana sayfasında birtakım değişikler yaptı. Apple, Türkiye için olan web sayfasında Apple Etkinliği ile ilgili bölümü en üste taşırken; ufak bir animasyon da ekledi.

Şirket, geçtiğimiz günlerde iPhone 13’ün de tanıtılacağı Apple Etkinliği’nin tarihini açıklamıştı. Apple Park’dan özel bir yayınla gerçekleştirilecek olan etkinlik, ayrıca Apple resmi web sitesinden ve YouTube üzerinden canlı bir şekilde takip edilebilecek.

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

İşte Meydana Gelen Değişiklikler

Teknoloji devi şirket web sitesinde yaptığı değişiklikler ile etkinliği daha fazla kişiye duyurmayı hedefliyor. Bunun için daha önce aygıtların altında yer alan Apple Etkinliği bölümü ani bir değişiklik ile en üste taşınmış durumda.

Apple Etkinliği Özel Animasyonundan Bir Görsel | Apple

Değişiklikler sadece bununla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda Apple Etkinliği için özel olarak hazırlanmış bir animasyon da ana sayfaya eklenmiş durumda. Etkinlikte tanıtılacak yeniliklere dair ipuçları içerdiği düşünülen özel etkinlik görseli hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak iPhone 13’ten Apple Watch Series 7’ye, iPad 9. Nesil’den AirPods 3. Nesil’e birçok farklı yeniliğin tanıtılması beklenen etkinlik için heyecan giderek yükseliyor. Etkinlikteki yenilikleri Türkçe keşfetmek ise her zaman olduğu gibi yine Ventence ile mümkün hale gelmekte.

iPad 8

Etkinliğin Türkçesi Ventence’da Olacak

Canlı Blog sayesinde, Apple Etkinliği’nde tanıtılan tüm yenilikler; anlık ve Türkçe bir şekilde anlık olarak Ventence’da olacak. Etkinlikte, tanıtılan tüm detayları canlı ve Türkçe bir şekilde keşfetmek için tek yapmanız gereken; 14 Eylül Salı günü ventence.com’u veya Ventence sosyal medya hesaplarını ziyaret etmek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler