Apple Watch Series 7 Fiyatı
Apple

Apple Watch Series 7 için Beklenen Türkiye Fiyatı Açıklandı

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz Eylül ayında tanıttığı yenilikleri piyasaya sürmeye devam ediyor. Türkiye raflarındaki yerini dikkat çeken fiyatı alacak en yeni aygıt ise Apple Watch Series 7. Heyecanla beklenen akıllı saat modelinin satış etiketi ve tarihi ile ilgili ilk resmi açıklamalar geldi.

2015’ten beri tanıtılan her yeni modeliyle gündeme gelen Apple Watch modellerinin en yenisi, oldukça kısa bir süre sonra Türkiye’deki yerini alacak. Yapılan basın açıklamasıyla duyurulan bir başka detay ise modelin fiyat etiketi ile ilgili.

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

İşte Apple Watch Series 7 için Belirlenen Türkiye Fiyatı

Apple Türkiye resmi web sayfasında paylaşılan yazı ile açıklanan Türkiye fiyatı, beklenenlerin aksine büyük bir zam ile karşılaşmış durumda değil. Birçok kullanıcı yeni Apple Watch Series 7 için Türkiye fiyatının 5.000 TL’den başlayacağını düşünse de açıklanan fiyatlar ise oldukça farklı.

Apple Watch Series 7 Fiyatı

Beraberinde getirdiği onlarca farklı yenilik ile daha şimdiden göze çarpan modelin Türkiye’deki başlangıç fiyatı 4.399 TL olarak belirlenmiş durumda. Apple Watch Series 6’ya göre yaklaşık 600 TL’lik bir fark bulunan yeni nesil aygıt, 41 ve 45 milimetre olmak üzere iki farklı kasa seçeneğine sahip.

Ekran çerçevelerinin büyük oranda inceldiği akıllı saat, beraberinde daha önce iPhone 11 Pro modellerinde gördüğümüz yeşil tonunu getiriyor. Saat ile birlikte kullanıcılara sunulacak bir başka yenilik ise incelen kenarları vurgulayan kadranlar.

İlk Apple Watch ile Apple Watch Series 7 Karşılaştırılması | Apple

Ön Sipariş Çok Yakında Başlıyor

4.399 TL’den başlayan fiyatı ile dikkat çene Apple Watch Series 7, 15 Ekim’de tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunulacak. Kendisinden önce raflardaki yerini alan aygıtlarda olduğu gibi yeni modelde de ön sipariş verilmesi mümkün.

8 Ekim Türkiye saatiyle 15.00’den sonra Apple resmi web sayfası başta olmak üzere birçok farklı noktadan Apple Watch Series 7 için ön siparişler alınmaya başlayacak. Ön sipariş veren kişiler biri ise aygıtın ilk kullanıcılarından biri olma şansı yakalayabilir. Aynı zamanda Apple Watch Series 7 ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya dokunabilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler