Online Apple Store
Apple

Apple, Online Mağazasını Kapatarak Ürün Satışını Durdurdu

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz günlerde en yeni cihazlarını tanıtacağı etkinliğini duyurmuştu. Bugün Türkiye saatiyle 20.00’de başlayacak olan Apple Nisan Etkinliği için klasikleşen adım atıldı ve online mağaza erişime kapatıldı.

Böylelikle Apple’ın web sitesi üzerinden ürün alımı durdurulurken satın alım sayfasına gidildiğinde ise kullanıcıları ikonik hale gelen siyah sayfa karşılıyor. Yeni cihazların geleceğinin habercisi olan bu kapanmanın ne zaman sona ereceği ise neredeyse kesin durumda.

Tim Cook

Apple Nisan Etkinliği Canlı Olarak Nasıl İzlenir
Detayları Keşfedin

Apple, Online Mağazasını Yeni Ürünler için Kapattı

Kaliforniyalı teknoloji devi şirket her etkinliği öncesinde online mağazasını erişime kapatıyor. Tıpkı bugün olduğu gibi müşterilerin eski olarak nitelendirilmeye başlanacak ürünleri satın almasını engellemek isteyen şirket, etkinlik sonrasında yeni cihazlarla birlikte mağazayı kullanıma sunacak.

Apple Store

Tüm bunlara rağmen herhangi bir ürünün satın alım sayfasına ulaşmak isteyen kişiler, yukarıdakine benzer bir sayfa ile karşılaştı. Apple Store’da güncellemeler yaptığını aktaran şirket Apple Store uygulamasında da aynı sayfayı sunmakta.

Her online Apple Store kapanışında kullanılan sayfada “Hemen döneceğiz.” ifadesi yer alırken mağazanın tekrar açılışı içinse neredeyse net bir tarih bulunuyor. Daha önceki kapanmalara bakılarak ortaya atılan bu tarihe göre 20.00’de başlayacak etkinliğin sonunda Apple, mağazasını tekrardan hizmete sunacak.

Etkinliğin Türkçesi Ventence’da

Türkiye’de ilk kez, geçtiğimiz sene gerçekleştirilen Apple Eylül Etkinliği’nde Ventence ekibi tarafından yapılan canlı bloglama 20 Nisan akşamı tekrardan sizlerle olacak. Etkinlikte yaşananların tümünü tamamıyla Türkçe bir şekilde keşfedebileceğiniz canlı bloga ek olarak tanıtılanlar, detaylarıyla birlikte dakikalar içerisinde ventence.com’da.

Tüm bunların haricinde Ventence’ın sosyal medya hesaplarından da gelişmeleri takip etmeniz mümkün. Instagram, Twitter ve LinkedIn hesaplarımızı takip edip bildirimleri aktif hale getirerek Apple Nisan Etkinliği’nde yaşanacaklardan haberdar olabilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler