Apple

Apple TV’yi Kökünden Değiştirecek İddia

Şu anki en yeni model olan Apple TV 4K, 2017’nin Eylül ayında tanıtılmıştı. Bu nedenle bir süredir Apple’ın çok yakında yeni bir Apple TV’yi tanıtacağı tahmin ediliyordu. Yayımlanan yeni bir raporda, Apple’ın Apple TV’ye benzeyen yeni bir cihaz üzerinde çalıştığı söyleniyor.

İddaya göre şirket, Apple TV’nin ve Apple’ın akıllı hoparlörü HomePod’un karışımı olan bir cihaz üzerinde çalışıyor. Üzerinde akıllı hoparlör bulunan cihaz, hem de televizyonlara görüntü aktarabilecek. tvOS çalıştırması beklenen cihaz, HomePod’un ve Apple TV’nin neredeyse tüm özelliklerine sahip olacak.

Apple

Yeni Apple TV ile Gelecek Bir Özellik Ortaya Çıktı
Detayları Keşfedin

Yeni Ürün, Apple TV Serisinin Yerini Alabilir

Ülkemizde henüz satılmayan HomePod mini, Apple TV’lere zaten kablosuz bir şekilde bağlanılabiliyordu. Bu ürün ile birlikte hem HomePod hem de Apple TV, tek bir donanımda birleşecek. Ayrıca bu yeni ürünün, hem FaceTime, hem de güvenlik için bir adet kamerası bulunacak.

HomePod

Halihazırda piyasada, Apple’ın bu yeni ürününe benzeyen; Roku Streambar ve Amazon Fire TV Cube gibi ürünler de bulunuyor. Apple’ın HomePod ve Apple TV’nin karışımı olan, bu yeni ürünü çıkartmasıyla birlikte; piyasaya iyi bir ürün alternatifi eklenecek.

Ayrıca bu iddayı ortaya atan kaynak, bu ürünün henüz erken geliştirme aşamasına olduğunu ve bu ürünün kısa vadede tanıtılmayacağını belirtiyor. Bunun dışında bu yeni ürünün adı, HomePod TV veya Apple TV Pro olabilir.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler