Apple

Apple, Sınırlı Sayıda Üretilen Beats Studio3 Modelini Tanıttı

Ses ile ilgili ürünler üretmekte olan teknoloji şirketi Beats, Studio3 modelinin sınırlı sayıda üretilecek olan versiyonu için Psychworld ile işbirliği yapacağını duyurdu. Apple’ın Spring Loaded etkinliğinin öncesinde tanıtılan özel versiyon, görünümü ile dikkat çekiyor.

Aynı zamanda bu adım, birkaç yıl önce Apple tarafından satın alınan Beats’ın yapacağı ortaklık ilk olmayacak. Farklı şirketlerle de işbirliği yapan şirket, bu kez erkek giyimin sokak modasına yön veren isimlerden Psychworld ve ünlü rapçi Don Toliver’le sınırlı sayıda üretilecek olan kulaklık için bir araya geldi. Yeni kulaklık neon yeşili rengiyle oldukça göze çarpıyor.

Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Beats Flex, Renk Seçeneklerini Genişletiyor

Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Beats Flex, Renk Seçeneklerini Genişletiyor
Detayları Keşfedin

Beats Studio3’ün Tüm Özellikleri

İlk olarak 2017’de piyasaya sürülen Beats Studio3, Apple W1 çip, mikro USB bağlantı noktası ve aktif gürültü önleme özelliklerine sahip kulak üstü kablosuz kulaklıktır. Apple W1 çipi, kulaklığınızın Apple cihazları ile kurulum sağlamasını ve aygıtlar arasında geçiş yapmasını kolaylaştırıyor.

beats limited edition

Ayrıca bu kulaklık PNC özelliği açıkken 22 saate, kapalı iken ise 40 saate kadar pil ömrü sunuyor. Cihaz, sadece 10 dakikalık şarj ile 3 saate kadar müzik çalmayı sağlıyor. Bu sınırlı sürüm, Beats’in YouTube kanalında duyuruldu.

Şirketin açıklamasına göre, sınırlı sayıda olan bu kulaklık 22 Nisan’da piyasaya sürülecek ve Psychworld’ün sitesinde satışa sunulacak. Daha önceki Studio3 renklerinden farklı olarak, yeni kulaklığın kafa bandında dijital kamuflaj baskı ve Psychworld logosu kullanılmış.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
1
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler