Online Apple Store
Apple

Apple Online Mağazası, Apple Etkinliği için Kapandı

14 Eylül akşamının yaklaşmasıyla birlikte gözler, bu akşam saat 20.00’de başlayacak Apple Etkinliği’ne çevrildi. Heyecanın iyice doruklara çıktığı son saatlerde artık bir Apple geleneği haline gelen hareket yapıldı ve online Apple Store erişime kapatıldı.

Yıllardır her Apple etkinliği öncesi yapılan bu işlem, büyük yeniliklerin çok yakında karşımıza çıkacağının bir göstergesi. Tıpkı geçen etkinlikte olduğu gibi bu etkinlikte de Apple Store, Apple Park’tan gerçekleştirilecek özel yayının başlayacağı 20.00’ye sadece 4 saat varken kapandı.

En Yeni Apple Etkinliği Açıklandı: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

İşte Apple Online Mağazasının Kapanma Sebebi

Her kapanışta karşımıza çıkan ifadeler bu seferde bozulmadı. Apple resmi web sayfası üzerinden bir ürün satın almak istediğinizde sizi dönen ve dönerken de renkleri değişen bir Apple logosu karşılıyor. Logonun altında ise “Hemen döneceğiz.” ifadesi yer alıyor.

Apple Store

Apple resmi web sayfası yani apple.com üzerinden yapılan açıklamada online Apple Store’un zaman açılacağına dair net bir bilgi bulunmuyor. Apple ürünlerini hemen satın almak isteyen kullanıcıların ise belirli aralıklarla tekrar denemesi gerekiyor. Ya da dilerlerse Apple yetkili satıcılarından satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Online Apple Store büyük ihtimalle Apple Etkinliği’nin sonuna kadar kapalı durumda kalacak. Açıldığında ise tanıtılmış olan yeniliklerin tüm detaylarını keşfetme imkanı bulabileceksiniz. Eğer Apple web sayfasının normale dönmesini beklemeden tüm gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız Ventence’ı takip edebilirsiniz.

Canlı bloglama ile tüm gelişmeleri detaylarıyla birlikte aktaracak olan Ventence, sosyal medya hesaplarından da tanıtılan ürünler hakkında bilgiler verecek.

Sosyal medya hesapları haricinde tanıtılacak olan yenilikleri tüm detaylarıyla sadece birkaç dakika içerisinde Ventence ile keşfedebilirsiniz. Etkinliğin Türkçesi hakkında daha fazla bilgiyi buradan alın.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler