Apple

Apple Etkinliği Yeniliklerini Tamamıyla Türkçe Keşfedin

Teknoloji devi Apple, geçtiğimiz günlerde yaptığı basın açıklaması ile en yeni cihazlarını tanıtacağı etkinliğini duyurmuştu. Oldukça kısa bir süre sonra, 14 Eylül akşamında gerçekleşecek etkinlik daha şimdiden birçok kişiyi heyecanlandırırken yenilikleri tamamen Türkçe keşfetmek mümkün.

Daha önce gerçekleşen Apple etkinliklerinde gelişmeleri tüm dünya ile aynı anda paylaşan Ventence, 14 Eylül akşamı Etkinliğin Türkçesi ile yeniden sınırları zorlamaya hazırlanıyor. Canlı blogdan özel sosyal medya paylaşımlarına Etkinliğin Türkçesi’nin detaylarına aşağıdan göz atın.

Apple Etkinliği

Apple, En Yeni Etkinliğini Duyurdu: İşte Tarihi
Detayları Keşfedin

Tanıtılacak Yenilikler Anında Ventence’da

14 Eylül Salı akşamı bir sonraki iPhone serisinden AirPods 3’e, Apple Watch Series 7’den iPad 9. Nesil’e birçok farklı yeni aygıt ve aksesuarların duyurulacağı etkinlik tüm bunların haricinde Türkçe bir şekilde Ventence’da yayında olacak. Yaşananları keşfetmek içinse birçok farklı yol bulunuyor.

Canlı Blog ile Keşfedin, Haberler ile Detayına İnin

Ventence ekibinin her Apple etkinliğinde gerçekleştirdiği canlı bloglama 14 Eylül akşamı da sizlerle olacak. Etkinlik esnasında yaşananları anında keşfedebileceğiniz canlı blogda aynı zamanda yeniliklerin görsellerine de göz atmanız mümkün. Daha önceki Ventence canlı blogunu keşfetmek için buraya dokunabilirsiniz.

Harika bir canlı blogun haricinde tanıtılacak olan cihaz ve aksesuarların tasarımından özelliklerine tüm detayları saniyeler içerisinde ventence.com’da olacak.

Geçtiğimiz Yıl Tanıtılan iPhone 12

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edin

Ventence’ın Instagram, Twitter ve Linkedin hesapları Apple Etkinliği’ne yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Özel paylaşımlar ile etkinlik öncesinde, anında ve sonrasında yaşanacak her şeyi keşfetmeniz mümkün olacak.

14 Eylül akşamı Kaliforniya merkezli teknoloji devinin neler duyuracağı merakla beklenirken ülkemizde gerçekleşeceği düşünülen kur zamı sonrası yeni fiyatların ne olacağını ise etkinlik sonrası gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
2
🥳 HEYECANLI
2
👻 ŞAŞIRTICI
1
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler