Tim Cook
Apple

Apple Nisan Etkinliği Canlı Olarak Nasıl İzlenir

Dünyanın büyük teknoloji şirketleri arasında olan Apple geçtiğimiz günlerde kullanıcılarını meraklandıran Nisan ayı etkinliğini duyurmuştu. 20 Nisan akşamı yapılacak olan etkinlikte birçok yeni cihaz kullanıcıların karşısına çıkacak.

Ek olarak bu etkinlik şirketin 2021 senesinde gerçekleştireceği ilk etkinlik olarak tarihe geçecek. Ayrıca şirketin etkinlikte duyurulacak cihazlar da neredeyse belli. Daha şimdiden kullanıcıları heyecanlandırmayı başaran ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

Apple Nisan Etkinliği’ni Tamamen Türkçe Keşfedin!
Detayları Keşfedin

Apple Etkinliğini Canlı İzlemenin Yolları

Tüm bunların haricinde bu etkinliği canlı olarak izlemenin de birden fazla yolu bulunuyor. Apple Nisan Etkinliği’ni izleyebileceğiniz, aralarında tamamıyla Türkçe seçenekleri de bulunan bu yollara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Apple Etkinliği

Apple Web Sitesi

Apple’ın bütün etkinliklerini ve World Wide Developers Conference’ı (WWDC) resmi web sitesinde seyretmek mümkün. Bu etkinlikler arasına yarın Nisan ayı etkinliği de katılıyor olacak. Ek olarak yarın saat 20.00’de gerçekleşecek Apple Nisan ayı etkinliğini buraya tıklayarak canlı takip edebilirsiniz.

YouTube

Benzer şekilde şirket, etkinliklerini YouTube üzerinden de canlı olarak yayınlıyor. Böylelikle internete bağlı olan herhangi bir cihazdan erişilebilir hale gelen, 20 Nisan Salı günü saat 20.00’de gerçekleşecek olan Apple Etkinliği canlı yayınını aşağıdan bekleyebilir ve izleyebilirsiniz.

Ventence: Apple Etkinliklerini Keşfetmenin Yepyeni Bir Yolu!

Apple’ın sunduğu iki farklı yol da etkinliğin İngilizce yayınını sunmakta. Ancak yenilikleri, tanıtılacak cihazlarla birlikte keşfetmenin tamamıyla Türkçe bir yolu bulunuyor. Türkiye’de ilk kez geçtiğimiz sene Ventence tarafından gerçekleştirilen canlı bloglama, bu Apple etkinliğinde de sizlerle olacak. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımızdan da etkinliği takip etmek mümkün.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler