apple
Apple

Apple, iPhone 13 Serisi için Web Sayfasını Yeniledi

Geçtiğimiz saatlerde uzun süredir merakla beklenen yeni iPhone 13 serisi ülkemizde satışa çıkmıştı. iPad 9. Nesil ve baştan aşağıya yenilenen iPad mini de yeni iPhone’ların yanındaki yerini alırken Apple, yeni bir adım daha attı.

14 Eylül tarihinde gerçekleşen etkinlikte tanıtılan yenilikler, birer birer satışa sunulmaya başlarken bu yılın iPhone serisinin de raflardaki yerini alması ile Apple resmi web sayfası değişti. Yeni modellere odaklanan değişiklikler oldukça dikkat çekmekte.

iPhone 13 Serisi için İlk Videolar Yayınlanmaya Başladı
Detayları Keşfedin

İşte Yeni Apple Web Sayfası

İlk açılışta bir animasyon ile bizleri karşılayan yeni web sayfası, iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max modellerini görücüye çıkartıyor. Aşağıya doğru kaydırıldıkça bu sefer iPhone 13 mini ve 13 modelleri ortaya çıkıyor.

Yeni Apple Web Sayfası

Daha önce Apple’ın birçok farklı servisini barındıran ana sayfa, bir süreliğine sadece bunlardan ibaret olacağa benziyor. Ne zaman eski haline döneceği bilinmeyen ana sayfanın en alt bölümünden, web sayfasının birçok farklı bölümüne ulaşmak halen dahi mümkün.

Web sayfası hakkındaki bir başka göze çarpan detay ise yeni aygıtlar için sunulan uzun teslimat süreleri. Mağazalarda yenilikler, dakikalar içerisinde kullanıcılarla buluşurken Apple web sayfasından sipariş verildiğinde uzak tarihlerde teslim edileceği aktarılıyor.

En uygun fiyatlı iPhone 13 Pro modeli için teslim tarihi 4-5 hafta olarak belirtilirken bu durumun aygıtların yeni olmasından kaynaklandığı düşünülüyor. Bunu destekleyen bir başka durum ise iPhone 12 modellerinin sadece birkaç gün içerisinde teslim edilmesi.

Teknoloji devi şirketin çok kısa bir süre içerisinde bu duruma bir çözüm bulacağı düşünülürken halen ön siparişe dahi sunulmayan Apple Watch Series 7 ile ilgili ilk duyuruların önümüzdeki günlerde yapılması muhtemel.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler