iPhone 12 ve iPhone 12 Pro
Apple

Apple’dan Dikkat Çeken iPhone 12 Reklamı

13 Mart tarihinde CEO’sunun adını verdiği bir reklam filmini yayınlayan teknoloji devi Apple, geçtiğimiz saatlerde bir reklam filmi daha yayınladı. Geçtiğimiz Ekim ayında iPhone 12 ailesini tanıtan Apple, bu reklam filminde de iPhone 12 ailesinin sağlamlığını vurguluyor.

Apple’ın Ceramic Shield’den Bahsettiği Yeni Reklamı

“Fumble” adlı 30 saniyelik eğlenceli reklam filminde yolda yürüyen bir kadın, elinde iPhone 12’si ile bir telefon görüşmesi yapıyor. Bu sırada kadının elinden iPhone 12’si kayıyor. Birkaç saniye boyunca telefonu düşmemesi için tutmaya çalışan kadın, en sonunda telefonunu kötü bir şekilde yere düşürüyor. Ancak telefon, kazadan en ufak bir çizik bile almadan kurtuluyor.

Apple, geçtiğimiz yıl Ekim ayında gerçekleştirdiği etkinlikte iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max’i tanıtmıştı. Yeni iPhone 12 ailesinin dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi ise Ceramic Shield adındaki yeni koruması olmuştu.

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro

Yeni Ceramic Shield koruması sayesinde iPhone 12 ailesi, darbelere ve düşmelere karşı eski iPhone modellerine göre 4 kat daha fazla dayanıklı bir hale geliyor. Ayrıca şirket, kendi web sitesinde Ceramic Shield sayesinde iPhone 12 modellerinin diğer tüm telefon modellerinden daha dayanıklı olduğunu idda ediyor.

“iPhone zaten bir akıllı telefondaki en dayanıklı cama sahipti. Ama neden daha iyisi olmasın? iPhone 12’nin çok daha dayanıklı hale gelmesini sağlamak için artık yepyeni bir materyal kullanıyoruz.”

Apple | Kaynak

Ceramic Shield, metallerin çoğundan daha sert olan nano ölçekli seramik kristallerinin cama işlenmesiyle elde ediliyor. Ayrıca telefonun arka cam yüzeyinde kullanılan, çift iyon değişimi teknolojisini ön yüzeye de getiren Ceramic Shield teknolojisi; telefonun kenarlarına kadar devam ederek hiçbir boşluk bırakmıyor ve böylece koruyuculuğunu daha fazla geliştiriyor. 

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler