Apple Etkinliği
Apple

Apple Etkinliği Görselindeki Gizli Mesajlar Ortaya Çıktı

Apple, geçtiğimiz günlerde yeni etkinliğinin tarihini açıklamıştı. 2021’in ilk Apple etkinliği olan bu etkinlik, tıpkı diğer Apple etkinlikleri gibi bir kapak görseli ve sloganı ile duyuruldu. Yeni Apple etkinliğinin bu sloganı ve görseli, etkinlikte tanıtılacak ürünler hakkında küçük ipuçları içeriyor.

20 Nisan 2021 tarihinde Türkiye saati ile 20.00‘da başlayacak olan Apple etkinliği, renkli çizgilerden oluşan bir görsele ve “Baharı Getirdik” sloganına sahip. Tıpkı diğer Apple etkinliklerinde olduğu gibi bu etkinliğin kapağı ve sloganında da etkinlikte tanıtılacak olan ürünler hakkında ipuçları bulunuyor.

Yeni Apple Etkinliği’nin Tarihi Açıklandı: İşte Detaylar
Detayları Keşfedin

Çizgiler – Yeni iPad Modelleri ve Apple Pencil

Apple’ın geçtiğimiz sene Eylül ayında gerçekleştirdiği etkinliğinin görselinde de tıpkı bu etkinliğin görseli gibi Apple Pencil ile çizilmiş olabilecek çizgiler bulunuyordu. Daha sonra o çizgilerin, o etkinlikte tanıtılan iPad Air’i işaret ettiği ortaya çıkmıştı. Hatta bu çizgiler iPad Air’in reklamlarında ve duvar kağıtlarında bile kullanılmıştı.

Apple EtkinliğiApple Etkinliği
Apple’ın Eylül 2020 Etkinliği ile Nisan 2021 Etkinliğinin Kapak Görsellerinin Karşılaştırması

Bir süredir Apple’ın iPad Pro serisini yenileyeceği idda ediliyordu. Bu nedenle bu etkinlikte, yeni iPad Pro modelleri tanıtılabilir. Hatta iPad Pro ile birlikte 3. Nesil Apple Pencil’in bile tanıtılabilmesi olası görünüyor.

Renkler – Ürün Çeşitliliği

Eski etkinlikteki görsellerin aksine bu etkinliğin görselinde, çok renkli bir Apple logosu yer alıyor. Bu renkler, Apple’ın ürün çeşitliliğini simgeliyor olabilir. Apple, bu etkinliğinde ürün yelpazesini genişletecek yeni ürünlere yer verebilir.

AirTags

Şirket, bu etkinliğinde Apple’ın ürün çeşitliliğini arttırarak, daha önce tanıtmadığı ürünlere yer verebilir. Bu ürünlerin uzun zamandır beklenen AirTags, ve tanıtılma ihtimali az olsa da HomePod ve Apple TV’nin karışımı olan yeni bir cihaz olması bekleniyor.

Renkler – Etkinlikte Tanıtılacak Ürünlerin Renkleri

Bu etkinliğin görselinde birçok farklı renk bulunuyor. Eylül ayında tanıtılan iPad Air’in birçok farklı renkleri bulunuyordu. Bu etkinlikte tanıtılması beklenen iPad Pro ve Apple Pencil de birçok farklı renge sahip olabilir. Ya da bu renkler, AirTags gibi bu etkinlikte tanıtılması beklenen diğer ürünlere de ait olabilir. Hatta bu ürünler, logodaki aynı renklere bile sahip olabilir.

iPad Air

Slogan – Yeni Ürünler

Apple, bu etkinliğinin sloganını “Baharı Getirdik” olarak belirlemiş durumda. Bahar kelimesi, burada büyük bir yeniliği temsil ediyor olabilir. Bu nedenle iPad Pro’nun yanında Apple’ın daha önce tanıtmadığı bir ürünü tanıtması muhtemel görünüyor.

Bu yeni ürün, AirTags veya HomePod ile Apple TV’nin karışımı olan bir cihaz olabilir. Ya da Apple’ın arttırılmış gerçeklik gözlüğü Apple Glass; veya hiç sızdırılmamış, ancak teknoloji alanında büyük ses getirecek bir cihaz da olabilir.

Etkinliğin Türkçesi Ventence’da Olacak

Canlı Blog sayesinde Apple Etkinliği’nde tanıtılan tüm yenilikler, canlı ve Türkçe bir şekilde anlık olarak Ventence’da olacak. Etkinlikte tanıtılan tüm detayları canlı ve Türkçe bir şekilde keşfetmek için tek yapmanız gereken, 20 Nisan Salı günü ventence.com’u ziyaret etmek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler