Apple Etkinliği
Apple

Apple, En Yeni Etkinliğini Duyurdu: İşte Tarihi

Teknoloji devi Apple, merakla beklenen yeni etkinliğinin tarihiniaçıkladı. Yine sanal ortamda gerçekleşecek yeni Apple Etkinliği, 14 Eylül Salı günü gerçekleşecek. Ayrıca etkinlikte yeni iPhone serisi ile birlikte Apple Watch Series 7’nin tanıtılması bekleniyor.

Applw web sayfası üzerinden duyurulan etkinlik için heyecan daha şimdiden yükselmişken etkinlik süreci boyunca yaşanacak tüm olaylar anlık olarak, tamamıyla Türkçe bir şekilde Ventence’da sizlerle olacak.

Yeni Nesil Apple Watch Serisinin Klonları Ortaya Çıktı
Detayları Keşfedin

İşte Yeni Apple Etkinliği için Açıklanan Tarih

Kaliforniyalı teknoloji şirketi, her yıl sonbaharda gerçekleştirdiği Özel Etkinlik geleneğini bozmayarak yeni etkinliğini duyurdu. Bir hafta sonra, 14 Eylül akşamı başlayacak olan Apple Özel Etkinliği’nde neler tanıtılacağı ise şirketin daha önce sızdırılan raporları ile ortaya çıkmış durumda.

Yıllardır beklenen daha küçük çentik tasarımı ile beraber gelmesi beklenen yeni iPhone serisinden Apple Watch tarihinde bir ilke imza atarak düz kenarlara sahip olabilecek Apple Watch Series 7’ye birçok farklı yeniliğin bu etkinlikte duyurulacağı düşünülüyor.

Tüm yenilikler ise tabii ki bununla sınırlı kalmayacak. Şirketin sürpriz bir şekilde AirPods 3. Nesil, yeni boydan boya ekran tasarımı ile iPad mini ve çok daha fazlasını da tanıtacağı ortaya çıkan iddialar arasında.

Merakla Beklenen AirPods 3 Sızdırıldı

Aynı zamanda bunların ve çok daha fazlasının bir araya geleceği Apple Özel Etkinliği, şirketin resmi web sayfası ve YouTube üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Tamamıyla İngilizce dilinde olacak bu etkinliğin Türkçesi ise her zaman olduğu gibi Ventence’da sizlerle buluşacak.

Canlı bloglamadan anlık haberlere tanıtılan her şey saniyeler içerisinde web sayfamızdaki yerini alacakken gelişmelerin tümünü sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz!

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler