Apple

Apple, Beklenen Cihazı Tanıttı: MagSafe Battery Pack

Dünyanın en değerli şirketi olarak rekorlar kırmaya devam eden Apple, geçtiğimiz saatlerde yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yayınladığı basın açıklaması ile birlikte bir süredir heyecanla beklenen MagSafe Battery Pack aksesuarını tanıtan şirket, Türkiye dahil birçok noktada satışa sunuyor.

Geçtiğimiz yıl hayatımıza giren MagSafe teknolojisinden yararlanarak iPhone 12 ve daha yeni modelleri şarj etmeye yarayan Battery Pack, mıknatıslara sahip kablosuz powerbank olarak değerlendirilmekte. Şimdilik gönderimi bulunmayan ürünün şarj süresi gibi birçok detayı ise gizemini koruyor.

MagSafe Aksesuar

Doktorlar, iPhone 12 ve MagSafe Hakkında Önemli Bir Açıklamada Bulundu
Detayları Keşfedin

İşte MagSafe Battery Pack için Tüm Detaylar

%100 geri dönüştürülmüş malzemelerden yaratılan mıknatıslar ile çalışan MagSafe teknolojisinden yararlanan Battery Pack, Amerika Birleşik Devletleri’nde $99’dan satışta. Ülkemizde ise henüz satın alınamayan cihaz, 1.079 TL.

Mıknatıslar ile iPhone 12 ve daha yenisi tüm modellerin üzerine yapışan MagSafe Battery Pack, özel dizilim ile birlikte iPhone’u şarj etmeye başlıyor. Kısa sürede ısınmasız bir kablosuz şarj deneyimi sunan aksesuar aynı zamanda MagSafe kılıfları ile de uyumlu.

MagSafe cüzdanının üzerine yapıştırılıp yapıştırılamayacağı henüz dahi merak konusu olan Battery Pack için Apple, “takmak çocuk oyuncağı.” ifadelerini kullanmakta. Şarj adaptörü ve kablosu kutu içerisinden çıkmayan yeni MagSafe ürünü ile ilgili birçok detayın ilerleyen günlerde netleşmesi muhtemel.

Tüm bunlara ek olarak oldukça sade bir tasarıma sahip olan ürün, ilk izlenimlerde diğer MagSafe aksesuarlarına kıyasla fazla beyaz kalıyor. Onlarca farklı renk seçeneğine sahip MagSafe kılıf ve cüzdanlarına rağmen Battery Pack’in beyaz olması birçok kullanıcının dikkatini çekmekte.

Neredeyse iPhone 12 mini boyutunda olan MagSafe Battery Pack, ilerleyen günlerde 1.079 TL’den satışa sunulacak. Kullanıcıların görüşleri daha şimdiden merak edilirken nelerin olacağını zaman gösterecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler