Apple

Apple Bağdat Caddesi için Beklenen Açılış Tarihi Açıklandı

Dünyanın en değerli şirketi ünvanını halen dahi elinde bulunduran Apple, geçtiğimiz saatlerde yeni bir basın bülteni yayınladı. Paylaşılan bültende bir süredir merakla açılması beklenen Apple Bağdat Caddesi için yeni detayları aktaran şirket, aynı zamanda açılış tarihinide duyurdu.

Sadece saatler sonra, 22 Ekim sabahında açılacak olan Apple Bağdat Caddesi’ne özel olarak Arttırılmış Gerçeklik dünyası da yaratıldı. Türk kültürünü yansıtan dünya, mağazadaki iPad’ler ile keşfedilebiliyor. Tüm bunların haricinde açılışa katılmak için rezervasyon yapılması gerekmekte.

Apple, En Yeni Türkiye Mağazasını Resmen Duyurdu
Detayları Keşfedin

Apple Bağdat Caddesi Açılışına Katılın

Tıpkı dünyanın farklı yerlerinde açılan diğer Apple mağazaları gibi özel bir program ile ziyaretçileriyle buluşacak olan Apple Bağdat Caddesi, Kadıköy’de yer alıyor. Teknoloji devi şirket, burayı İstanbul’un kalbi olarak adlandırmakta.

Özel Bahçe Alanı

Mağazanın mimarisinde ise Türk kültürünü ön plana çıkaran detaylar mevcut. Duvarlarda Aksaray Yaylak graniti kullanan Apple aynı zamanda özel bir bahçe alanını da kullanıcılara sunuyor. Tüm bu yeni detayların haricinde Apple Bağdat Caddesi açılışı için de ilk resmi bilgiler paylaşıldı.

Aktarılanlara göre heyecanla beklenen açılış 22 Ekim Cuma günü gerçekleşecek. COVID-19 tedbirleri nedeniyle rezervasyon ile misafirlerini ağırlayacak olan mağaza, 10.00’da kapılarını aralamış olacak.

Açılışa katılmak içinse tek yapmanız gereken buradan Apple resmi web sayfasını ziyaret etmek. Daha sonrasında 10.00 – 20.30 saatleri arasında kendinize en uygun aralığı seçerek rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Son adımda ise Apple, sizden kişisel bilgilerinizi isterken engellilere yönelik bir durum söz konusu olduğunda sayfanın alt bölümündeki kutucuğu işaretlemenizi rica ediyor. Tüm bunların ardından açılış için rezervasyonunuz tamamlanmış olacak.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler