Apple

Apple Bağdat Caddesi Açıldı: İşte Yeni Apple Store Turu

Heyecanla beklenen Apple Bağdat Caddesi, geçtiğimiz 22 Ekim günü kapılarını müşterileri için araladı. Sabahın ilk saatlerinden itibaren mağaza önünde yerini alan kişiler arasında bulunan Ventence ekibi, yeni Apple Store hakkındaki tüm detayları sizlerle buluşturuyor.

Avrupa’nın en büyük mağazalarından biri, aynı zamanda Türkiye’nin üçüncü mağazası konumunda olan Apple Bağdat Caddesi, iki farklı kattan oluşuyor. İstanbul’un kalbi Kadıköy’de bulunan mağaza, tüm detayları ile dikkat çekiyor.

Yeni Tasarımıyla 14 inç MacBook Pro Duyuruldu
Detayları Keşfedin

Apple Bağdat Caddesi Turu

Görünümü ile göze çarpan Apple Bağdat Caddesi, üçüncü nesil bir Apple Store. Bu nedenle bu yıl 7. yılını kutlamaya hazırlanan ve Türkiye’de yer alan iki Apple mağazasında bulunmayan birçok farklı detaya da sahip.

Mağaza duvarlarını süsleyen özel bölümlerde Apple servisleri ve aygıtları hakkında detaylı bilgiler almak mümkün. Aynı zamanda bu bölümler interaktif olması nedeniyle çokça sevilmekte. Duvarlar hakkında bir başka detay ise Aksaray’dan getirilen Yaylak granitinden oluşturulmuş olması.

Today at Apple etkinlikleri için ayrılan devasa büyüklükte bir alana sahip olan Apple Bağdat Caddesi’nde tamamıyla buraya özel etkinlikler de çok yakında gerçekleştirilmeye başlandı. Bu bölümün merkezindeki devasa ekranın arkasında eşsiz bir bahçe mevcut.

Apple Bağdat Caddesi turu esnasında da çokça görebileceğiniz bahçede alışveriş sonrası aygıtınız ile ilk anları yaşamanız mümkün. Aynı zamanda dileyen herkes mağazayı ziyaret etmeden dahi bahçede vakit geçirebiliyor.

Tüm bu detayları ve çok daha fazlasını içerisinde barındıran Apple Bağdat Caddesi ziyaretleri, rezervasyon ile gerçekleşiyor. Hemen bir rezervasyon almak için buradan Apple resmi web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Apple Bağdat Caddesi turu videomuzu ise aşağıdan hemen izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/sgWgic0xsS8

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler