Apple

Apple Arcade’e Birçok Yeni Oyun Geliyor: FANTASIAN ve Daha Fazlası

Apple, Mart 2019’da tanıttığı oyun aboneliği servisi Apple Arcade hizmetine birçok yeni oyun ekledi. Yeni Arcade oyunları arasında Final Fantasy‘nin yapımcısından FANTASIAN, Monument Valley+, Threes!, NBA 2K21, Cut the Rope ve Fruit Ninja gibi oyunların yeni sürümleri gibi birçok yeni oyun yer alıyor.

Servis, böylece bu sabah 27 farklı yeni oyuna kavuşmuş oldu. Aylık tek bir ücrete, yüzlerce oyun sağlayan Arcade servisi; iPhone, iPad, Mac ve Apple TV gibi birçok apple aygıtlarında kullanılabiliyor. Ayrıca, 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanılabilen Arcade; ilk aydan sonra ayda 34,99 TL ile ücretlendiriliyor.

Apple Arcade Servisi Mac’lerde Nasıl Kullanılır
Detayları Keşfedin

İşte Arcade’e Yeni Eklenen Oyunlar

Arcade’e eklenen yeni oyunlar arasından; FANTASIAN, Monument Valley+, Threes!, NBA 2K21, Cut the Rope Remastered, Fruit Ninja Classic+, Mini Metro+, The Oregon Trail öne çıkıyor. Ayrıca klasik dama, tavla ve satranç oyunları; Muhteşem Dama+, Backgammon+ ve Chess – Play & Learn+ gibi oyunlar da yer alıyor.

Popüler oyun serisi Final Fantasy’nin yapımcısından FANTASIAN; yeni hikayesi ile, RPG kategorisindeki oyunlar arasında yer alıyor. Ayrıca NBA 2K21 Arcade Edition da yeni oyuncuları ve özellikleri ile kullanıcılarla buluşuyor. Apple Arcade ile geri dönen, The Oregon Trail oyunu ise; macera oyunlarını seven oyuncular ile buluşuyor.

Popüler Fruit Ninja oyunu, yeni özellikleri ile Classic+ olarak geri dönüyor. Cut the Rope Remastered ise yeni 3D grafikleri ve özellikleri ile Apple Arcade‘in yeni oyunları arasında yer alıyor. Büyüyen bir şehir için metro hatları oluşturmanızı sağlayan Mini Metro oyunu ise yeni seçenekleri ve özellikleri ile Apple Arcade oyunları arasında yerini alıyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler