apple
Apple

Apple Analisti, Katlanabilir iPhone için Çıkış Tarihi Verdi

Teknoloji devi Apple’ın, katlanabilir iPhone üzerinde çalıştığı bilgisi ortaya çıkmıştı. Katlanabilir telefonlar için ünlü teknoloji şirketleri adım atmış olsa da Apple’dan katlanabilir iPhone’u ilk defa göreceğiz. Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, Apple’ın 2023’te katlanabilir iPhone piyasaya süreceğiyle ilgili iddialarda bulundu.

Analist, Apple’ın bu cihaz için test aşamaları yaptığını söyledi. Ayrıca, 8 inç büyüklüğündeki QHD ve esnek OLED ekrana sahip katlanabilir telefonun 2023’te satışa çıkacağı düşünülüyor. Şirket, ilk aşama için 12-20 milyon model üretebilir.

Apple Music

Yeni Apple Servisi ve Apple Music Özellikleri, iOS Kodlarında Ortaya Çıktı
Detayları Keşfedin

Apple Piyasanın Öncüsü Olabilir

Analiste göre katlanabilir ‌iPhone’da‌, SDC’nin Y-Octa teknolojisinden farklı olarak, TPK’nın gümüş nanotel dokunmatik teknolojisi bulunacak. Çünkü TPK’nın daha çok avantajları var. Halihazırda zaten Apple, HomePod ürünlerinde gümüş nanotel teknolojiyi kullanıyor.

Tasarım Ürünü

Kuo, çıkacak katlanabilir telefonun piyasada öncü olacağını ve ayrıca Apple’ın en çok kazanan şirket olacağını düşünüyor. Bu telefon, ileri teknoloji diğer cihazlar için bir değişim etkisi yaratabilir.

Bu konu hakkında Apple’dan resmi bir açıklama gelmese de, sızıntılar devam ediyor. Önümüzdeki aylarda şirketin bir açıklama yapacağı düşünülüyor. Son olarak, gerçekten Apple, katlanabilir telefonunda gümüş nanotel teknolojisini kullanırsa, diğer rakiplerinin önüne geçebilir.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler