apex legends
Dijital Yaşam

Apex Legends Mobile, Oyuncularıyla Buluşuyor

Hayatta kalma üzerine kurulu Apex Legends Mobile versiyonu çıktı. Xbox One, Playstation 4 ve PC‘de oynanabilen oyun artık tüm dokunmatik cihazlarda da oynanabilecek. Bölgesel beta denemeleriyle mobil versiyonu, oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

EA Games’in açıklamalarına göre mobil versiyonu PC ve konsol sürümlerinden tamamen farklı. Yeni mobil sürüm, dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmış bir battle royale oyunu. Apex oyun direktörü Chad Grenier’e göre, oyunda geliştirilmiş kontroller ve iyileştirmeler mevcut.

Lenovo Legion Pro 2

Oyunculara Özel Lenovo Legion Pro 2 Tanıtıldı: İşte Özellikleri
Detayları Keşfedin

Apex Legends Mobile ‘ın Beta Testleri Başlıyor

İlk beta testleri, bu ayın sonunda bir kısım oyuncuyla Hindistan ve Filipinler’de gerçekleştirilecek. İlk testler Android’de yapılacak. Daha geniş bir kullanıma sunulmadan önce Apex Legends Mobile, diğer bölgelerde de test edilecek.

PC ve konsol sürümünde bulunmayan, mikro dönüşümler, savaş geçişleri gibi özellikler Apex Legends Mobile’da yer alıyor. Ayrıca bu versiyon da ücretsiz oynanabilecek. Uzun zamandır beklenen mobil sürümün ne zaman tamamen piyasaya sürüleceği hakkında bir açıklama yapılmadı.

PUBG, Call of Duty Mobile gibi oyunlara rakip olması beklenen bu oyunun, 2021 sonlarına doğru tamamen kullanıcılarıyla buluşması düşünülüyor. Ek olarak oyunun yeni versiyonu, PC ve konsol sürümünden farklı olduğu için değişiklik ve yenilikler kullanıcıları sevindirebilir.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
12
🥳 HEYECANLI
11
👻 ŞAŞIRTICI
11
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler