resident evil netflix
Dijital Yaşam

Anime Severler için Netflix Müjdesi Geldi

Animeler, Japon sanatı mangaların sinemaya uyarlanmasıdır. Dünyada bir çok izleyicisi olan bu tür için Netflix’de harekete geçti. 2021 yılında dev bir anime koleksiyonu geliyor.

Popüler dijital yayın platformu Netflix, farklı tür içerik izlemeyi seven kullanıcılarının dikkatini çekmek için her geçen gün daha fazla uğraşıyor. Bu sefer de anime severleri sevindirecek bir haber geldi. Önümüzdeki günlerde 40 anime filmi yayınlanacak. Bu sayı 2020’de yayınladığı animelerin iki katı.

Friends için Beklenmedik Netflix Müjdesi Verildi
Detayları Keşfedin

Yayınlanacak Animelerin Bazıları

Tokyo’nun Anime Japan 2021 Expo’da, Netflix’de 2021 yılı içinde yaklaşık 40 anime filmi yayınlayacağını duyurdu. Etkinlik sırasında Netflix yayınlayacağı içerikleri şöyle sıraladı:

  • 13 mitolojik tanrıyı anlatan ünlü Japon mangası Record of Ragnarok
  • Eski bir yakuza hakkındaki anime The Way of the Househusband (8 Nisan’dan itibaren mevcut)
  • Resident Evil: Infinite Darkness.
  • Fullmetal Alchemist: Brotherhood’u yöneten Irie Yasuhiro’nun Eden animesi

The Way of the Househusband

Netflix’in bu yeni adımı, dünya çapındaki anime hayranlarının dikkatini çekebilir. Tahminlere göre Netflix, hem Japonya içinden hem de diğer ülkelerden en iyi içerik oluşturucularla çalışarak orijinal anime serisi çıkarma peşinde olabilir.

Henüz yayınlanacak olan animelerin tam listesi bilinmese de Netflix’in anime alanında popülerleşmek istediği açıkça görülüyor. Dünyanın her yerinde milyonlarca seveni olan bu türde ilerlemek mantıklı bir hamle olabilir.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler