among us
Dijital Yaşam

Among Us Oyunu için Beklenen PlayStation Müjdesi Geldi

Popüler oyun Among Us, ilk kez 2018’de piyasaya sürülmüştü. Oyun yeni olmamasına rağmen, popülerliği pandemi dönemiyle birlikte milyonlara ulaştı. Among Us, 2020 yılında bilgisayar ve telefonlarda en çok indirilen oyunlar arasına girmeyi başardı.

Oyun, çıkışından üç yıl sonra nihayet PS4 ve PS5e geliyor. Sony, dün State of Play sunumunda açıklamalarda bulundu. Açıklamalara göre çevrim içi ve çok oyunculu sosyal çıkarım türündeki bu oyun, 2021 yılı içerisinde PS4 vePS5’te oynanabilecek.

Among Us!

Apple’dan Among Us! Oyununda Kazanmanızı Sağlayacak Beş İpucu
Detayları Keşfedin

PlayStation’a Özel Kostüm Gelecek

Kullanıcıların merakla beklediği PS açıklaması sonunda geldi. Önümüzdeki aylar içerisinde oyunun PS kullanıcılarıyla buluşması bekleniyor. Oyun, hangi platformda olursa olsun çok oyunculu modu desteklemeye devam edecek. Bu sayede oyuncular PS’te arkadaşlarıyla da oynayabilecek.

among us

Yapılan açıklamanın bir diğer can alıcı noktası ise PlayStation oyuncularına özel bir kostümün olmasıydı. Oyuncular, özel Ratchet ve Clank temalı kostümlere sahip olabilecek. Fotoğrafta göründüğü gibi mavi şapkalı olan Rachet, Clank ise yanındaki küçük robot.

2020’nin en çok indirilen mobil oyunu olmasından sonra Microsoft, oyunun Xbox konsollarına geleceğini duyurmuştu. Bugün ise oyunun PlayStation konsollarına geleceğini resmi olarak öğrenmiş olduk. Henüz net bir tarih verilmese de 2021 yılı içinde PS4 ve PS5’te oynanabilecek.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler