Dijital Yaşam

Amazon, Ücretsiz Platformunu Kullanıma Sundu: İşte Detaylar

Özellikle COVID- 19 nedeniyle evlere kapandığımız şu günlerde videolu içerik kullanımı iyice arttı. Tüm dünyadaki Netflix, Disney+, Prime gibi servislerin arasına Türkiye’den de isimler katılırken Amazon geçtiğimiz saatlerde yeni platformunu duyurdu.

Giderek artan rekabet ortamında daha da iyi hale gelmeyi hedefleyen e-ticaret devi şirket, miniTV adındaki platformu tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor. Ücretsiz aboneliğiyle miniTV, belirli yerlerde reklamlar yayınlarken yeni olmasına rağmen geniş olarak yorumlanan içerik kataloguna sahip

Amazon Prime’da Haftanın Öne Çıkan Filmleri
Detayları Keşfedin

Şimdilik Sadece Hindistan’da

Geçtiğimiz sene Amerika Birleşik Devletleri için kullanıma sunulan, reklam destekli ve ücretsiz videolu içerik platformu IMDb TV ile karşımıza çıkan Amazon; şimdilik sadece Hindistan’daki kullanıcıların erişebildiği yeni dijital içerik platformunu yakında diğer ülkeler için de yayınlamayı planlıyor.

Amazon, reklamdan kazanç mantığına dayalı miniTV’nin internet dizileri, komedi şovları, teknoloji haberleri, yemek, güzellik ve moda ile ilgili içerikler sunduğunu belirtti. Tüm bunlara rağmen miniTV kataloğunun büyük bir kısmı eski içeriklerden oluşuyor. Zamanla yeni içeriklerin ekleneceği de aktarılmakta.

Bunun dışında, miniTV’nin şu anda Amazon’un Hindistan’da kullanımda olan Android uygulamasında mevcut olduğunu ve önümüzdeki aylarda iOS ile mobil tarayıcı sürümünün de kullanıma sürüleceğini belirtelim.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
10
🥳 HEYECANLI
11
👻 ŞAŞIRTICI
5
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler