Amazon Prime Gaming
Dijital Yaşam

Amazon Prime Gaming’in Bir Sonraki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Dünyaca ünlü Amazon şirketi oyuncular için çıkarttığı Prime Gaming servisini geliştirmeye devam ediyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan aboneli oyun servisleri arasında bulunan Amazon Prime Gaming servisinin Nisan ayı oyunları belli oldu. Ek olarak şirketin kullanıcılara vereceği oyunların toplam fiyatı ise tam 233 TL.

Amazon bu ay kullanıcılarına Prime Gaming oyun servisinde tam beş oyunu ücretsiz verecek. Ek olarak siz de bu servise ayda 7,90 TL’ye abone olabilirsiniz. Son olarak bu açıklamanın üstüne bu ay serviste ücretsiz hale gelecek olan beş oyunu aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 PlayStation 5’te Oynanmaz Hale Geldi
Detayları Keşfedin

Amazon Prime Gaming Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları

Amazon’un Prime Gaming servisinde ücretsiz hale getireceği oyunların hepsi Steam’da halihazırda satışa sunulan oyunlar. Ek olarak Prime Gaming’de kullanıcılar Before I Forget, Aces of the Luftwaffe: Squadron, The Escapists, Moving Out ve Move or Die: Couch Party Edition oyunlarını ücretsiz bir şekilde oynayacaklar. Son olarak bu oyunların detaylarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Moving Out

1) Aces of the Luftwaffe: Squadron

Serviste bu ay ücretsiz hale gelecek oyunlardan birisi Aces of the Luftwaffe: Squadron. Oyun bu ay serviste ücretsiz hale gelen en pahalı oyun olacak. Aces of the Luftwaffe: Squadron oyunun Steam‘deki fiyatı tam 85 TL. İki boyutlu bir oyun olarak karşımıza çıkan Aces of the Luftwaffe: Squadron, uçak kullanarak savaşacağınız bir oyun. Ek olarak oyunu ikiye bölünmüş ekran sayesinde de bir arkadaşınız ile oynayabilirsiniz.

2) Moving Out

Amazon Prime Gaming’de ücretsiz hale gelecek oyunlardan birisi de Moving Out. Ek olarak oyun bu ay içinde ücretsiz hale gelen oyunların arasında en dikkat çeken oyun. Bunun nedeni ise oyun oldukça eğlenceli olması. Fizik kurallarına dayalı bir malzeme taşıma oyunu olan Moving Out’tu ister tek isterseniz de arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Son olarak ise oyun Steam’de ise 70 TL fiyat etiketine sahip.

The Escapist

3) The Escapists

Serviste ücretsiz hale gelecek ve fiyat olarak en pahalı üçüncü oyun ise The Escapists. Oyun Steam’de 39 TL fiyat etiketi ile satışa sunuluyor.  İki boyutlu bir oyun olan The Escapists, hapishane hayatını konu alan bir oyun.

4) Move or Die: Couch Party Edition

Serviste ücretsiz hale gelecek bir diğer oyun ise Move or Die: Couch Party Edition. Eğlenceli bir oyun olan Move or Die: Couch Party Edition’u arkadaşlarınızla veya online olarak oynayabilirsiniz. Son olarak ise oyun Steam’de 24 TL’den satışa sunuluyor.

Before I Forget

5) Before I Forget

Amazon Prime Gaming servisinde Nisan ayında ücretsiz hale gelecek son oyun ise Before I Forget olacak. Bağımsız yapımcılar tarafından piyasaya sürülen Before I Forget, dikkat çekici hikayesi olan bir anlatım oyunu. Bir kadının hikayesini anlatan oyun Steam’de 15 TL’ye satılıyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler