AirTags
Apple

AirTags Aksesuarları Tanıtıma Saatler Kala Ortaya Çıktı

Dünyanın en değerli şirketi konumunda bulunan Apple, bu akşam 2021 yılının ilk etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Türkiye saatiyle 20.00’de başlayacak olan etkinlikte tanıtılması beklenen cihazlardan olan AirTags için hazırlanan aksesuarlar etkinliğe saatler kala sızdırıldı.

Üçüncü parti üreticiler tarafından geliştirilen aksesuarlarla birlikte şirketin ilk konum takip cihazını kullanmak çok daha kolay bir hale geliyor. Raporlara göre ortaya çıkan aksesuarlar ise AirTags’in tek aksesuarı olacağa benzemiyor.

Apple Etkinliği

Apple Nisan Etkinliği’nde Tanıtılacak Cihazlar Ortaya Çıktı
Detayları Keşfedin

Sızdırılan Aksesuarlarla Tasarım Netleşti

Neredeyse iki yıldır büyük bir merakla beklenen AirTags, teknoloji devinin ilk konum takip cihazı olarak tarihe geçecek. Daha önce alınan patentler ile tasarımı hakkında bilgi edilinen cihazın ortaya çıkan aksesuarları sayesinde nasıl görüneceği artık net olarak biliniyor.

AirTags’in İlk Aksesuarları

Tam da tahmin edildiği üzere yuvarlak bir tasarıma sahip olacak olan AirTags’in üzerinde aynı zamanda yukarıdaki gibi aksesuarlara yerleşebileceği bir boşluk da yer alacak. Benzer şekilde bu aksesuarlar Apple tarafından üretilmiş değil.

Üçüncü parti üreticiler tarafınca Apple tarafından paylaşılan bilgilerle üretilen aksesuarların haricinde Apple Özel Tasarımı AirTags aksesuarları görmek de mümkün olacak. Daha önce alınan AirTags patentlerinde ortaya çıkan kılıf benzeri AirTags aksesuarlarının deri, silikon gibi farklı malzemelerden üretilmesi bekleniyor.

AirTags
AirTags için Alınan İlk Aksesuar Patenti | ABD Patent Kurumu

AirTags ve Diğer Yenilikleri Türkçe Keşfedin

Teknoloji devi Apple’ın ilk konum takip cihazı AirTags başta olmak üzere tanıtacağı tüm yenilikleri keşfetmek için birçok farklı yol bulunuyor. Neredeyse tamamı İngilizce dilinde olan bu yollara Ventence ekibi, tamamıyla Türkçe bir alternatif getiriyor.

2020’deki Apple etkinliklerinde olduğu gibi tanıtılacak her cihazı anında aktaracak olan canlı bloglamanın haricinde cihazların detaylarını ise yine Türkçe olarak dakikalar içerisinde keşfetmeniz artık mümkün. 20.00’de başlayacak etkinliğin Türkçesini keşfetmek için ventence.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
1
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler