Apple

Uzun Zamandır Beklenen AirTag Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Birçok kişinin uzun zamandır beklediği AirTag, nihayet bu akşam gerçekleşen Apple etkinliğinde tanıtıldı. Konum takip cihazlarında yepyeni bir çağın başlangıcı olan AirTag, hücresel veri bağlantısına ihtiyaç duymadan tamamen çevrimdışı bir şekilde de kullanılabiliyor.

Apple’ın yeni konum takip cihazı olan AirTag ile takip etmek istediğiniz eşyaları çevrimdışı olsanız bile takip edebilirsiniz. Bu sayede nereye giderseniz gidin sizin için en değerli eşyalarınızın konumunu anlık olarak görmeniz mümkün.

Apple Etkinliği

Yeni Apple Etkinliği’nin Tarihi Açıklandı: İşte Detaylar
Detayları Keşfedin

İşte AirTags’in Tüm Özellikleri

Apple’ın son yıllarda cihazlarının içerisine gizlediği U1 çipi, AirTag’e güç veriyor. AirTag’de bir araya gelen U1 çipi ve GPS teknolojisi sayesinde internet bağlantısına ihtiyaç kalmadan eşyaların konumu Bul uygulaması üzerinden tespit edilebiliyor.

Apple Kimliğinizle giriş yaptığınız tüm Apple cihazlarını ve konumlarını görebileceğiniz Bul uygulaması, AirTag ile muhteşem bir uyum içerisinde çalışıyor. Bu sayede tüm cihazlarınızdan AirTag’in konumunu görebilirsiniz. Üstelik icloud.com sayesinde de Apple cihazlarınız yanınızda olmasa bile Apple Kimliğinizi kullanarak Bul uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Yepyeni AirTag’in arkasındaki özel madde, eşyaların üzerine güçlü bir şekilde tutunmasını sağlıyor. Bu sayede ne kadar fazla çıkarıp tekrar yapıştırsanız bile ilk günkü kadar güçlü bir şekilde eşyaların üzerine tutunabiliyor. Ayrıca küçük boyutu ile hemen hemen her şeyin üzerine rahatlıkla yerleştirebileceğiniz AirTag’in göz alıcı, beyaz bir renge sahip.

Amerika Birleşik Devletleri’nde ve bazı diğer ülkelerde 20 Nisan‘dan itibaren satışa çıkacak olan AirTag, 29 dolarlık bir fiyata sahip.

Etkinliğin Türkçesi Ventence’da

Türkiye saati ile 20.00’de başlayan Apple Etkinliği, tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’de ilk kez Ventence tarafından Eylül ayında düzenlenen Apple Özel Etkinliği’nde gerçekleştirilen canlı bloglama ile bu etkinlikte de tüm yenilikleri saniyeler içerisinde tamamen Türkçe bir şekilde sizlerle. Ayrıca tanıtılan yepyeni ürünler, tüm detayları ile ventence.com’da olmaya devam ediyor.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler