Steam
Dijital Yaşam

Adı Değişen Steam Oyun Festivali Tarihi Açıklandı: İşte Yeni Ad ve Tarih

Valve tarafından geliştirilen ve günümüzün en popüler oyun mağazalarından biri olan Steam yeni Oyun Festivali tarihlerini açıkladı. Her zaman olduğu gibi 6 gün boyunca devam edecek olan festivalin aynı zamanda adı da değiştirildi.

Epic Games ile arasındaki rekabet her gün daha da artan Steam, düzenli olarak gerçekleştirdiği etkinliklere bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. En son geçtiğimiz Şubat ayında düzenlenen Steam Oyun Festivali ilerleyen aylarda tekrardan kullanıcılarla buluşacak.

Steam

Steam Sonbahar Oyun Festivali 2020 Başladı
Detayları Keşfedin

Oyun Demolarının Ücretsiz Olacağı Steam Oyun Festivali Tarihi

Festivalin net tarihini resmi olarak duyuran şirket aynı zamanda bununla da kalmadı. Festivalin görünümü baştan aşağıya yenilenirken adı da bu yeniliklerden biri oldu. Daha doğru anlatılabilmesi adına gerçekleşen ad değişimi ile birlikte Steam Oyun Festivali, yerini Steam Next Fest’e bırakmış oldu.

Gerçekleşen En Yeni Steam Oyun Festivali Fragmanı

Ad değişiminin haricinde daha enerjik ve renkli bir görünüme de kavuşan festival, Steam Next Fest adıyla ilk kez Haziran ayında düzenlenecek. Her seferinde olduğu gibi yine 6 gün sürecek olan festivalde canlı yayınlar, oyun demoları gibi birçok farklı aktivite de Steam kullanıcılarına sunulacak.

Yeni adıyla Steam Next Fest özellikle de geliştirilen birçok yeni oyunun demosunun kullanıcılara ücretsiz sununması ile biliniyor. Haziran ayında gerçekleşecek Next Fest’te de bu durum değişmeyecek. Steam’de çıkacak yeni oyunları kutlayacaklarını açıklayan şirket bunun için yüzlerce demoyu ücretsiz sunacak.

Geliştirici canlı yayınlarının da olacağı Steam Next Fest’in başlangıö tarihi ise 16 Haziran. 16 Haziran’dan 22 Haziran tarihine kadar Türkiye saatiyle her akşam 20.00’de başlayacak canlı yayınlarda oyuncular beğendikleri oyunlar hakkında ilgi çekici bilgileri direkt olarak geliştiricilerden alma fırsatı bulacak.

Aynı zamanda kullanıcılarına etkinliği hatırlatmak adına bir web sayfası kuran Steam, platform aracılığıyla düzenli olarak bildirimler gönderecek. Oluşturulan resmi web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Emoji ile Yorumlayın

🔥 WOW
0
🥳 HEYECANLI
0
👻 ŞAŞIRTICI
0
😭 ÜZÜCÜ
0
😡 KIZGIN
0

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beğenebileceğiniz diğer haberler